آموزش استفاده از نرم افزار اختصاصی ایران وارکرفت

با سلام خدمت کاربران نرم افزار اختصاصی ایران وارکرفت

 

برای دانلود برنامه و آموزش نصب آن کلیک کنید . 

 

اولین سرویس ایرانی مخصوص گیم که دارای Kill Switch هست یعنی اگر به هر دلیلی ارتباط شما با سروری که به آن متصل هستید قطع شد اینترنت سیستم شما هم قطع میشود .

در این حالت سرور بازی فقط و فقط با آیپی اصلی شما را میشناسد و اگر ارتباط با سرویس قطع شد امکان شناسایی اینکه شما از ایران متصل هستید وجود ندارد.

 

توجه کنید اگر اینترنت شما از شرکت ایرانسل یا پارس آنلاین می باشد ابتدا با سرویس PPTP تست کنید و اگر امکان اتصال نبود سرویس رو به L2TP انتقال دهید تا مشکل شما رفع شود.

 

ERROR 721 , 720

A connection to the remote computer could not be established. You might need to change the network settings for this connection

این خطا عموما به دلیل مشکلات ویندوز می باشد، در برخی موارد نیز مشاهده شده است که علت وقوع این خطا مسدود بودن پورت های V–P–N از جانب ISP بوده است.

راه حل اول :

درصورتی که ریجن (Region/Country) ویندوز خود را تغییر داده اید آن را مجددا بر روی کشور ایران تنظیم کنید و رایانه را یکبار بارگذاری مجدد (Restart) نمایید.

راه حل دوم :

ابتدا از خاموش بودن کامل فایروال و آنتی ویروس رایانه خود اطمینان حاصل کرده و سپس مراحل زیر را انجام دهید.

دو نرم افزار زیر را برای نسخه مناسب ویندوز خود دانلود کنید :

برای ویندوز های ۶۴ بیتی : فایل ۱ – فایل ۲

برای ویندوز های ۳۲ بیتی : فایل ۱ – فایل ۲

نرم افزار اول را اجرا کرده و پس از اتمام مراحل نصب رایانه خود را بارگذاری مجدد (Restart) کنید. پس از بارگذاری مجدد ویندوز نرم افزار دوم را نیز اجرا کرده و همانند بار قبل پس از اتمام نصب رایانه را یکبار ریست کنید.

در صورتی که مشکل رفع نشد این فایل را دانلود کرده و پس از خارج کردن از حالت فشرده آن را بر روی رایانه خود اجرا کنید. در نهایت یکبار ویندوز را بارگذاری مجدد (Restart) کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکل با ما در ارتباط باشید

تست میکنیم