اکانت wow

بررسی داستان بازی wow و نحوه ساخت اکانت wow

اکانت wow 1 - اکانت wow

بازی wow محتوا و داستان بسیار عالی دارد و باید گفت که در این زمینه کمتر بازی می تواند که با wow رقابت داشته باشد.

داستان بازی بسیار عالی هست و خط های مرتبط بسیاری میان داستان مشاهده خواهید کرد و فلش بک های بسیار خوبی به گذشته در طول روند داستان دیده می شود که همه شامل هماهنگی خاصی هستند به گونه ای که با این فلش بک ها تازه یک سری موارد را در داستان متوجه خواهید شد که گاها تعجب هم خواهید کرد.این مورد نشان می دهد بلیزارد از همان اول جهت این بازی خط داستانی بسیار خوبی را در نظر داشته به شکلی که در پچی که به عنوان مثال در سال ۲۰۰۸ میلادی انتشار یافته بود نکته ای ریز نهفته است که کاربران در پچی که در سال ۲۰۱۷ عرضه شده آن را متوجه خواهند شد.

بلیزارد داستان های مختلف بازی را به تفکیک راید ها ، کاراکترها و پچ ها در سایت مخصوصی که دارد به شکل کتاب فیزیکی جهت فروش قرار داده است.

در این بخش نیز بلیزارد بسیار عالی عمل کرده و قطعا نمره کامل را خواهد گرفت.

مواردی که در اینجا به اتفاق یکدیگر مرور کردیم فقط یک بخش کوچیک از بازی wow می باشند این بازی بسیار گسترده تر از چیزی است که کاربران حدس می زنند و بدون شک در مقالات بعدی به سراغ قسمت های گوناگون این بازی خواهیم رفت و آن ها را نیز مرور خواهیم کرد.

بلیزارد با عرضه بازی محبوب وارکرافت یک دنیای تازه در این سبک بازی ها به وجود آورد که در سال های بعد تعداد فراوانی از بازی های محبوب جهان از آن الگوبرداری کردند. world of warcraft راه بازی وارکرافت را دنبال کرد و اگر تنها سبک گیم پلی بازی را در نظر نگیریم خیلی سخت می باشد که این دو بازی را از هم جدا بدانیم.

بازی wow با توجه به این مورد که محصول سال ۲۰۰۴ می باشد اما انقدر قدرت داشت که تا همین حالا موفق شده خود را در میان برترین بازی ها قرار دهد و این مورد قطعا تا سال های زیادی ادامه خواهد داشت.

بازی Wow همه پتانسیل های مورد نیاز لازم برترین بودن را دارد و در همه موارد می تواند که کاربران را از خود راضی نگه دارد در نتیجه اگر جز آن دسته از کاربرانی هستید که به بازی های آنلاین علاقه دارید ما پیشنهاد می کنیم این بازی بسیار عالی را برای یک بار هم که شده تجربه نمایید تا متوجه توانایی های آن شوید قطعا این بازی یکی از برترین بازی ها آنلاین در همه دوره ها می باشد که با عملکرد بسیار عالی خود در همه زمینه ها می تواند که خودش را به خوبی نشان دهد.

در این قسمت قصد داریم نحوه ایجاد اکانت بازی wow را به صورت کاملا تصویری به شما آموزش دهیم

ساخت اکانت wow

ساخت اکانت بلیزارد - اکانت wow

برای ساخت اکانت wow باید وارد سایت بلیزارد شده و بر روی My Account و Create a Free Account کلیک کنید.

ساخت اکانت wow - اکانت wow

 

در قسمت بعدی به ترتیب کشور ، نام ، نام خانوادگی ، تاریخ تولد به میلادی ، ایمیل ، پسورد و سوال امنیتی رو تکمیل کنید و در نهایت بر روی دکمه Create a free account کلیک کنید تا اکانت wow شما ایجاد شود.

تست میکنیم