بازی World Of Warcraft Classic

در این مطلب می خواهیم درباره ی نسخه بازی World Of Warcraft Classic  (کلاسیک) که در تابستان ۲۰۱۹ توسط شرکت بلیزارد (Blizzard) منتشر شد برای شما صحبت کنیم.

همانطور که ممکن است بدانید نسخه اولیه و اصلی بازی World of Warcraft یا همان Vanilla (وانیلا) در سال ۲۰۰۴ منتشر شد و به دلیل محبوبیت این بازی تاکنون نسخه های مختلفی از آن در دسترس بازیکنان بازی wow قرار گرفته است.

حالت کلاسیک بازی wow - بازی World Of Warcraft Classic

شرکت بلیزارد (Blizzard) به دلیل علاقه بازیکنان به نسخه اولیه بازی ورلد اف وارکرفت ، بازی world of warcraft classic را معرفی کرد که همان حال و هوای نسخه اولیه بازی wow vanilla را دارد.

 

ویژگی های بازی World Of Warcraft کلاسیک:

  • بازگشت بازیکنان به آزورث قبل از Cataclysm
  • دیدار مجدد با Onyxia ،Ragnaros و معبد Ahn’Qiraj
  • بازگشت ترینرهای قدیمی که با پرداخت پول، مهارت‌های مختلفی کسب خواهید کرد.
  • قابلیت ساختن ۱۰ کاراکتر برای هر realm همانند Battle Of Azeroth” expantion”

 

حالت‌هایی که شرکت بیلیزارد برای بازی world of warcraft classic معرفی کرده است شامل:

  • بازیکن در مقابل دشمن (PVE)
  • بازیکن در مقابل بازیکن (PVP)

 

تلاش شرکت بلیزارد در نسخه ی بازی world of warcraft کلاسیک رفع برخی مشکلات موجود در نسخه‌ی اصلی بازی wow یا همان وانیلا (Vanilla) می باشد تا در بازی wow کلاسیک تجربه بهتری را نسبت به نسخه‌ی اصلی بازی world of warcraft کسب کنید.

موضوع جالب توجه این است که تنها بعد از گذشت مدتی کوتاهی از انتشار بازی world of warcraft classic شرکت بلیزارد (Blizzard) اعلام کرد که ظرفیت‌ های یکی از سرورهای بازی World of Warcraft کلاسیک به‌ دلیل استقبال بالای طرفداران این بازی پر شده است. به همین دلیل سرورهای بیشتری برای دسترسی قرار داد که البته این سرورها نیز به سرعت در حال پر شدن هستند.

البته شرکت بلیزارد اعلام کرده است که نه تنها هدف این شرکت افزایش سرورهای بیش‌تر برای این بازی نیست بلکه هدف اصلی گستردگی بیشتر بازی world of warcraft classic می باشد.

خوب است بدانید که آخرین سطح (level) در بازی wow classic، سطح ۶۰ می باشد که اگر در بازی دارای Mount (مانت) باشید می توانید تا سطح ۶۰ برسید در غیر این صورت فقط تا سطح ۴۰، level up خواهید شد.

در ادامه تجربه یکی از بازیکنان در بازی world of warcraft کلاسیک را که تنها در زمان ۳ روز توانسته سطح خود را در بازی به ۶۰ برساند را در اختیار شما قرار می دهیم.

این کاربر اروپایی با نام Jokerd با کاراکتر Gnome mage و با کشتن Mob ها به‌ صورت انفرادی به سطح ۶۰ رسیده است.

همچنین این کاربر با استفاده از سیستم Layering به level up خود سرعت بخشیده است.

اگر علاقه مند به بازی wow classic هستید کافی است که برای این بازی فقط گیم تایم خریداری کنید و سطح خود را به ۶۰ برسانید و همچنین با این گیم تایم

می توانید با همان اکانت wow خود تا سطح ۱۱۰ در بازی world of warcraft پیش بروید.

 

تست میکنیم