چگونه سریع به لول ۶۰ در بازی WOW Classic برسیم؟

در این مطلب قصد داریم که برای آن دسته از علاقمندان به نسخه کلاسیک (Classic) بازی ورلد اف وار کرفت، توضیح دهیم که “چگونه سریع به لول ۶۰ در بازی WOW Classic برسیم؟”

همانطور که ممکن است بدانید نسخه اولیه و اصلی بازی World of Warcraft یا همان Vanilla (وانیلا) در سال ۲۰۰۴ منتشر شد.

به دلیل علاقه بازیکنان به نسخه اولیه این بازی، شرکت بلیزارد (Blizzard)، بازی WOW Classic را معرفی کرد که در آن شاهد همان دنیای نسخه اولیه بازی wow vanilla هستیم.

 

نسخه کلاسیک Classic بازی ورلد اف وار کرفت - چگونه سریع به لول 60 در بازی WOW Classic برسیم؟

 

 

                     << در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که “چگونه سریع به لول ۶۰ در بازی WOW Classic برسیم؟” >>

 

 

کارهای لازم برای رسیدن به لول ۶۰ در بازی WOW Classic:

 

رسیدن به لول ۶۰ به معنای رسیدن به آخر بازی WOW Classic و دریافت Reward های level 60 می باشد؛ که در ادامه به شما نکات و راه هایی که سریعتر به لول ۶۰ برسید را معرفی خواهیم کرد.

 

 

۱- استفاده از سرور های PVE در بازی WOW Classic:

 

یکی از راه های رسیدن به لول ۶۰ در بازی WOW Classic انتخاب یک سرور غیر PVP می باشد. این یک روش خوب برای بالا بردن لول شما در بازی WOW کلاسیک می باشد.

اگر قصد دارید به صورت PvP بازی کنید، خوب است بدانید که Battleground ها در فاز بعدی WOW کلاسیک به تمام سرور‌ها اضافه می شوند.

 

۲- استفاده از کلاس های اصلی دمیج (Damage) در بازی WOW Classic:

 

برای رسیدن به لول ۶۰  بازی کلاسیک ورلد اف وارکرفت بهترین کلاس های دمیج که باعث افزایش قدرت کاراکتر شما می شود کلاس هایی مانند  Rogue یا Mage و همچنین Hunter و Warlock هستند.

نکته ایی که در رابطه با کلاس Pet در بازی wow classic باید به آن توجه داشت این که، در چند لول اولیه شما نمی توانید Pet مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

کلاس های اصلی دمیج در بازی WOW کلاسیک - چگونه سریع به لول 60 در بازی WOW Classic برسیم؟

 

۳- خارج شدن از منطقه starting zone (شروع بازی) WOW کلاسیک:

 

توجه داشته باشید که تمامی بازیکنان به دنبال همان کوئست‌هایی هستند که شما می‌خواهید آن ها را انجام دهید، پس بهتر است که از این منطقه اولیه خارج شده و به مناطق دیگر بروید برای مثال، اگر کلاس Orc هستید باید از منطقه‌ی Valley of Trials خارج شده و به سمت Razor Hill بروید. که با این کار رسیدن به لول ۶۰ در بازی WOW Classic برای شما سریعتر پیش خواهد رفت.

 

۴- کشتن دشمنان در مسیر کوئست های WOW Classic:

 

در بازی WOW کلاسیک برای بدست آوردن کوئست ها باید مسیر های طولانی را طی کنید؛ می توانید دشمنانی که در مسیرتان هستند را بکشید که این کار علاوه بر اینکه رسیدن بهلول ۶۰ در بازی WOW Classic را برای شما سریعتر می کند ، باعث می شود که مسیر های طولانی برای شما خسته کننده نیز نشود.

 

۵- بازی کردن به صورت انفرادی در WOW کلاسیک:

 

اگر کاراکترهای healer یا tank را انتخاب کرده اید شما در بازی نیاز به یار دارید تا بتوانید دشمنان را سریعتر بکشید ولی اگر شما DPS هستید، بهتر است که برای بالا بردن لول، تک نفره بازی کنید.

 

بازی کردن به صورت انفرادی در WOW Classic - چگونه سریع به لول 60 در بازی WOW Classic برسیم؟

 

 

۶- انجام دادن کوئست های Dungeon (دانجن) در WOW Classic:

 

بهتر است که کوئست های Dungeon را در wow کلاسیک بعد از انجام تمامی کوئست ها انجام دهید چون که این کوئست ها در نقشه بسیار پراکنده و در نتیجه انجام دادن آنها بسیار زمان بر هست.

 

خب همراهان سایت ایران وارکرفت این هم از روش هایی که با انجام آن ها می توانیم “سریع به لول ۶۰ در بازی WOW Classic” برسیم.

 

توجه داشته باشید که برای بازی WOW کلاسیک لازم است گیم تایم خریداری کنید تا لول خود را به ۶۰ برسانید و همچنین با این گیم تایم می توانید با همان  اکانت wow خود تا لول ۱۱۰ در بازی world of warcraft پیش بروید.

 

سایت ایران وارکرفت، اولین و معتبر ترین سایت خرید و فروش گیم تایم می باشد.

 شما می توانید گیم تایم و یا شارژ بلیزارد را به صورت تحویل آنی بعد از خرید و پرداخت در سایت؛ به صورت یک کد داخل تلگرام تحویل بگیرید.

تست میکنیم