Alchemy (معجون سازی) در بازی World Of Warcraft

سایت ایران وارکرفت قصد دارد در این مطلب به شما شغل Alchemy (معجون سازی) در بازی World Of Warcraft را توضیح دهد.

همانطور که در مطلب آموزش Herbalism در بازی World Of Warcraft گفته شد در این بازی تعدادی شغل وجود دارد که بعضی از این شغل ها بعضی مشاغل دیگر را در بازی wow پشتیبانی می کنند و در واقع ارتباط نزدیکی بین برخی از شغل ها با هم وجود دارد.

alchemy در بازی wow - Alchemy (معجون سازی) در بازی World Of Warcraft

شغل Alchemy (معجون سازی) در بازی WOW ارتباط نزدیکی با شغل Herbalism دارد، چرا که برای ساختن معجون خود باید گیاه های مورد نیاز را از طریق Herbalism جمع آوری کنید.

خوب است بدانید که  Alchemy (معجون سازی) در بازی  World of Warcraft در level های بالاتر خیلی کاربردی تر هستند و در کل هم برای استفاده در بازی WOW و هم برای فروش، یک آیتم مفید به شمار می رود.

Alchemy ها (معجون سازی) در بازی World of Warcraft (ورلد اف وارکرفت) به طور کلی قادر به ساختن:

Flasks

Oils (روغن ها)

Elixirs (اکسیر ها)

Potions (شربت ها)

هر کدام از موارد ذکر شده در بالا به شما ویژگی خاصی می دهد که با ساختن هر کدام از آن ها مهارت شما در شغل Alchemy بالا می رود یا به عبارت دیگر Skillup   می شوید.

برای مثال با ساختن “Elixir of Lion’s strength” در واقع قدرت شما را برای ۱ ساعت به میزان ۴ تا افزایش می یابد یا ساختن “Potion Endless Healing ” در واقع هر بار ۳۰۰۰ تا Health به شما خواهد داد.

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که Recipe یا دستورالعمل هر کدام از  elixirs, potions, oils, flasks را چه جوری پیدا کنید!!

خب باید به شما بگوییم که در داخل بازی ماموریت هایی زیادی به شما داده می شود که انجام آن ها برای پیدا کردن دستورالعمل ها به شما کمک خواهد کرد.

در مطالب بعدی سایر مشاغل در بازی ورلد اف وارکرفت (World Of Warcraft) که شامل:

Herbalism (گیاه کندن)/ Mining (معدن چی)/ Skining (پوست کندن)/ Blacksmithing (آهنگری)/ Jewelcrafting (جواهر سازی)/ Leatherworking (چرم سازی) می باشد، را به شما همراهان سایت ایران وارکرفت به صورت جداگانه توضیح خواهیم داد.

 

 

 

تست میکنیم