Auction House در پچ ۸٫۳ نسخه Battle For Azeroth

در این مطلب قصد داریم که درباره ی “Auction House  در پچ ۸٫۳ نسخه Battle For Azeroth” برای شما همراهان سایت ایران وارکرفت صحبت کنیم.

چندی پیش شرکت Blizzard (بلیزارد)  از Auction House (آکشن هاوس) در پچ ۸٫۳ برای بازی World Of Warcraft خبر داد و اعلام کرده است که در این پچ به دنبال تغییر Auction House ، کلیه کالاهای فروخته نشده حذف شده و پولی به شما پرداخت نمی شود بنابراین توجه داشته باشید که تا قبل پچ ۸٫۳ سراغ Auction های لحظه آخری نروید.

همچنین بلیزارد اعلام کرده است که در پچ ۸٫۳ بازی WOW شاهد بازسازی Auction House در Azeroth هستیم که به شما تجربیاتی راحت تر و سریعتری در خرید و فروش محصولات مورد نظر داده می شود.

 

Auction house در پچ 8.3 - Auction House در پچ 8.3 نسخه Battle For Azeroth

تغییرات Auction House (آکشن هاوس) در پچ ۸٫۳ برای Buyers (خریداران):

 

کالاهای انباشته (Stack) دیگر به صورت Stack های تکی فروخته نمی شوند و به شما این امکان را می دهند تعداد کالاهایی را که قصد خریداری آنها را دارید انتخاب کنید و Auction House به طور خودکار در کمترین مزایده ها آنها را برای شما به فروش می رساند.

پچ ۸٫۳ بسته الحاقی Battle For Azeroth به شما این امکان را می دهد که قبل از خرید، قیمت کالای مورد نظرتان را به صورت قیمت تکی و قیمت کلی ببینید که لیست این قیمت ها به ترتیب کم به زیاد می باشد که دیگر نیاز نیست که شما وقت زیادی را صرف پیدا کردن قیمت مناسب کنید.

همچنین می توانید با کلیک راست بر روی کالا مورد نظرتان ، یک لیست از مواردی را که مرتباً خریداری می کنید درست کنید تا راحت تر کالای مورد نظر را جستجو و خریداری کنید. با کلیک بر روی دکمه مورد علاقه (نماد ستاره) در کنار نوار جستجو می توانید لیست مورد علاقه های خود را مشاهده و اگر خواستید آن را تغییر دهید.

 

تغییرات Auction House (آکشن هاوس) در پچ ۸٫۳ برای Sellers (فروشندگان):

 

در Auction House (آکشن هاوس)، پچ ۸٫۳ دیگر نمی توانید قیمت کالا ها را به copper بگذارید و باید آن ها را به صورت silver و gold در لیست فروش قرار دهید.

فروشندگان همچنین قادر هستند که قیمت ها را در لیست Auction به صورت bid price (قیمت پیشنهادی) و buyout (قیمت خرید) به همراه تعیین زمان قرار دهید.

همچنین به هنگام گذاشتن قیمت برای آیتم های فروش، به جای تعیین قیمت Stack ها شما قادر خواهید بود که قیمت واحد را انتخاب کنید و به خریداران این امکان را می دهد که تصمیم بگیرند چند کالای مورد نظر را خریداری کنند.

 

توجه داشته باشید که در رابطه با موضوعی که گفتیم در پچ ۸٫۳ نسخه Battle For Azeroth کالاهای فروخته نشده حذف شده و پولی به شما پرداحت نمی شود باید این نکته را ذکر کنیم که چند روز قبل از آمدن پچ ۸٫۳ برای فروشندگان یک هشدار خواهد آمد که تا زمانیکه انتقال به پچ ۸٫۳ کامل نشده است نمی توانند کالایی در Auction House قرار دهند. البته این هشدار شامل آیتم های Stack دار نمی شود.

 

خب همراهان همیشگی این هم از Auction House در پچ ۸٫۳ نسخه Battle For Azeroth، شما همچنین می توانید سایر تغییرات در پچ ۸٫۳ مانند “معرفی نژاد Mechagnome و “معرفی نژاد Vulpera و۱۲ کاری که قبل از پچ ۸٫۳  باید انجام دهید! را در سایت ایران وارکرفت بخوانید.

تست میکنیم