Covenant ها در Shadowlands بازی World Of Warcraft

در این مقاله می خواهیم “Covenant ها در Shadowlands بازی World Of Warcraft” را به شما همراهان سایت ایران وارکرفت معرفی کنیم.

همانطور که در مطلب بسته الحاقی Shadowlands گفتیم، شرکت بلیرازد (Blizzard) خبر از بسته الحاقی Shadowlands در سال ۲۰۲۰ داد، که در این بسته الحاقی شاهد اضافه شدن Covenants به بازی WOW هستیم که با گرفتن ماکسیمم level در بازی می توانید  یک Covenant انتخاب کنید.

Covenant ها (کاوننت ها) در بسته الحاقی Shadowlands بازی World Of Warcraft در واقع جایگزین حالت های Hearth of Azeroth و War campaign موجود در نسخه ی  Battle for Azeroth می باشد.

در نسخه Shadowlands بازی ورلد اف وارکرفت از ۵ منطقه ی جدیدی که در بازی هست ۴ منطقه دارای Covenant می باشد. تمامی Covenant ها در خدمت شهری به نام Orbios می باشد و شخصیتی به نام Arbiter مانند قاضی مردگان را قضاوت کرده و هر کدام را به Covenant های مختلف هدایت می کند.

ها covenant در بسته الحاقی Shadowlands - Covenant ها در Shadowlands بازی World Of Warcraft

قبل از اینکه شما را با Covenant ها در Shadowlands بازی World Of Warcraft آشنا کنیم، خوب است بدانید که هر Covenant دارای ۲ Ability (توانایی) می باشد و باید قبل از انتخاب هر Covenant با این Ability ها آشنا باشید. یکی از این Ability ها برای تمامی هیروهایی است که یک Covenant را انتخاب می کنند و دیگری برای هر Class می باشد.

توجه داشته باشید که Ability هایی که به Class ها داده می شود همانند Ability هایی است که از طریق Artifact یا Essence می گیرید.

همچنین باید بدانید که با انتخاب هر Covenant پاداش هایی (Rewards)، مانند transmog، Weapon و Mount دریافت خواهی کرد.

covenant abilities بسته الحاقی shadowlands - Covenant ها در Shadowlands بازی World Of Warcraft

انواع Covenant ها در بسته الحاقی Shadowlands در بازی World Of Warcraft:

 

۱- Covenant Kyrian :

یکی از Covenant در Shadowlands در بازی WOW با نام Kyrian شناخته می شود که منطقه ی Bastion در اختیار آنها قرار دارد.

در واقع شخصیت هایی که قبل از مرگشان در Azeroth به نور خدمت می کردند حالا پس از مرگ به این Covenant Kyrian می آیند.

مردگانی که یه این Covenant فرستاده می شوند بعد از هزاران سال تمرین صاحب بال می شوند و از ابتدا دارای بال نمی باشند.

جالب است بدانید که فرشته هایی که در Azeroth بازیکنان را زنده می کنند از این نوع Covenant Kyrian هستند.

روحی که در Covenant Kyrian بازیکنان با آن مقابله خواهند کرد روح Uther می باشد.

 

Covenant Kyrian در بسته الحاقی Shadowlands - Covenant ها در Shadowlands بازی World Of Warcraft

 

۲- Covenanat Night Fae :

در Covenanat Night Fae در بسته الحاقی Shadowlands در بازی ورلد اف وارکرفت شامل افرادی است که در زمان زنده بودنشان با طبیعت ارتباط نزدیکی داشته اند.

منطقه Ardenweald که نماینگر پاییز و زمستان است، در اختیار Night Fae ها قرار دارد، وظیفه ی آن ها حفاظت از ارواح طبیعت می باشد.

در Covenanat Night Fae شاهد Cenarius (پاداشاه جنگل ها) هستیم که دوره برگشت به قدرتش را در منطقه Ardenweald بدست آورد و در زمان Cataclysm به Azeroth برگشت.

خوب است بدانید که Covenanat Night Fae برای کلاس هایی Druid ها و Shaman ها مناسب است.

Covenanat Night Fae در بسته الحاقی shadowlands - Covenant ها در Shadowlands بازی World Of Warcraft

 

 

۳-  Covenanat Necrolords :

Covenanat دیگری که در نسخه Shadowlands در بازی World Of Warcraft دیده می شود Covenanat Necrolords نام دارد که منطقه ی Maldraxxus را اداره می کنند.

منطقه ی Maldraxxus مرکز قدرت نظامی Shadowlands می باشد و در واقع این منطقه جایگاه افرادی خبیث مانند Necromancer و Abomination ها می باشد.

همه چیز در منطقه Maldraxxus ترسناک و وحشیانه می باشد به صورتی که افراد قدرتمند و مصمم نگهداری می شوند و افراد ضعیف به سوخت سلاح های این منطقه تبدیل می شوند.

خوب است بدانید که Covenanat Necrolords برای کلاس هایی مانند Rogue ها و Warrior ها مناسب می باشد.

Covenanat Necrolords در نسخه Shadowlands - Covenant ها در Shadowlands بازی World Of Warcraft

 

 

۴- Covenanat Venthyr :

آخرین Covenanat که در بسته الحاقی Shadowlands در بازی WOW شاهد آن خواهیم بود Covenanat Venthyr می باشد. که وظیفه ی Venthyr ها این است که به ارواحی که به آنجا فرستاده می شوند سنگین ترین عذاب ها را بدهند.

Covenanat Venthyr منطقه ی Revendreth را اداره می کنند. این منطقه از Shadowlands منطقه ای است سیاه و تاریک دارای موجوداتی خون آشام و وحشتناک که هیج کدام از ارواح علاقه ای به آمدن در این منطقه ندارند. در واقع Arbiter اغلب ارواح مغرور را به آنجا می فرستد تا تاوان گناهانشان را بدهند و پاک شوند. Covenanat Venthyr برای کلاس های Mage و Warlock مناسب می باشد.

Covenanat Venthyr در shadowlands - Covenant ها در Shadowlands بازی World Of Warcraft

 

شما می توانید محصولات بسته الحاقی Shadowlands را که شامل نسخه Shadowlands Epic، نسخه Shadowlands Heroic و نسخه Shadowlands Basic در سایت ایران وارکرفت موجود می باشد.

توجه داشته باشید که هر محصول دارای ویژگی های خاصی می باشد پس با توجه به نیاز خود هر کدام از محصولات را انتخاب و خریداری نمایید.

تست میکنیم