Legendary cloak در پچ ۸٫۳ بسته الحاقی Battle For Azeroth

در این مطلب قصد داریم در رابطه با “ Legendary cloak در پچ ۸٫۳ بسته الحاقی Battle For Azeroth” برای شما همراهان سایت ایران وارکرفت توضیح دهیم. 

همانطور که ممکن است بدانید در پچ های گذشته بازی World Of Warcraft، برای بدست آوردن Legendary باید زمان زیادی را صرف دریافت آن می کردید ولی در پچ  ۸٫۳ فقط کافی است که تعدادی Questline را بزنید تا تمامی سیستم های جدید مثل  Assaults, Visions, و Horrific Visions برای شما فعال شود و در نهایت بَک (Back) لجندری (Legendary) خود را دریافت کنید.

 

شروع Questline در پچ ۸٫۳:

 

Questline در پچ ۸٫۳ در واقع به یک پیش شرط نیاز دارد؛ که شما باید  Nazjatar و Azerite Essences را برای کاراکترهای خود باز کنید.

همچنین در PTR ، شما در حال حاضر نیازی به تکمیل War Campaign ندارید.

برای کاراکترهای تازه ، باید مراحل زیر را انجام دهید:

۱- شروع Battle For Azeroth با ، Hour of Reckoning که منجر به جنگ با Lordaeron می شود.

۲- کامل کردن Questline که در نهایت به A Nation Divided / We Need Each Other می رسد.

۳- باز کردن World Quest ها با Uniting Kul Tiras / Uniting Zandalar برای شخصیت اول شما یا Uniting Kul Tiras / Uniting Zandalar برای شخصیت های بعدی. (باز شدن Nazjatar و Darkshore)

۴- رفتن به The Wolf’s Offensive / The Warchief’s Order) ،Nazjatar) و تکمیل مقدمه آن تا زمانیکه Magni Bronzebeard ظاهر شود.

۵- تکمیل Quest های  Harnessing the Power و An Unwelcome Advisor / Return of the Black Prince تا در پچ ۸٫۳ Questlog برای شما باز شود.

 

Upgrad شدن Legendary cloak در پچ ۸٫۳:

Legendary cloak در حال حاضر در PTR با نام Ashjra’kamas, Shroud of Resolve قرار دارد.

خوب است بدانید که بَک (Back) لجندری (Legendary) از سطح ۴۷۰ و رتبه ی ۱ شروع می شود.

همچنین Legendary cloak با آیتم های Corrupting Core در قالب یک Quest آپدیت می شود در واقع این Quest به این صورت است که یک سری ورق (Page) را از Vision و Orgrimmar جمع می کنید و در نهایت این ورق ها تبدیل به کتاب می شوند و باید این کتاب را تحول دهید که البته هنوز جزئیاتی از آن در PRT مشخص نیست.

 

ویژگی های بَک (Back) لجندری (Legendary) در پچ ۸٫۳:

 

یکی از ویژگی های Legendary در پچ ۸٫۳ بسته الحاقی Battle for Azeroth قابلیت Upgrade شدن آن است که از Rank 1 تا Rank 15 افزایش می یابد و هرچه Rank شما بیشتر شود Sanity loss شما کمتر می شود و در کل شما را مقاوم تر خواهید شد. که این ویژگی در Orgrimmar، Vision و در Boss آخر و یکی مانده به آخر دارای کاربرد می باشد.

Legendary (لجندری) علاوه بر Sanity loss دارای Corruption Resistance می باشد که همانطور که بَک لجندری Levelup می شود Corruption Resistance نیز بالا می رود که با بالا رفتن آن شما در مقابل آیتم های Corrupted مقاوم می کند.

 

آیتم های دارای Corruption: 

 

۱- آیتم Chitinspine Gloves:

آیتم Chitinspine Gloves - Legendary cloak در پچ 8.3 بسته الحاقی Battle For Azeroth

۲- آیتم Ring Of Collective Consciousness:

 

آیتم های Ring Of Collective Consciousness - Legendary cloak در پچ 8.3 بسته الحاقی Battle For Azeroth

 

۳- آیتم Boost Of Manifest Shadow:

 

آیتم Boost Of Manifest Shadow - Legendary cloak در پچ 8.3 بسته الحاقی Battle For Azeroth

 

Rank ها در Legendary cloak در پچ ۸٫۳ بسته الحاقی Battle For Azeroth:

 

Rank (رَنک) ۱ تا Rank 5 شامل :

 

۱- Remnants of a Shattered World: پیدا کردن The Curse of Stone و تحویل آن به Wrathion، که با کشتن Main Boss و loot کردن Chest های آن ها می توانید آن ها را پیدا کنید.

۲- Reconstructing The Curse of Stone: باید “Torn Page of “The Curse of Stone گم شده را پیدا کنید.

 

Rank (رَنک) ۵ تا Rank 12 شامل :

۱- Stepping Through the Darkness: پیدا کردن Fear and Flesh و تحویل آن به Wrathion، که باید یکی ازTier 2 یا Tier 3 را کامل کنید.

۲- Reconstructing Fear and Flesh: باید “Torn Page of “Fear and Flesh گم شده را پیدا کنید. که بسته به رتبه فعلی شما باید ۶ آیتم را کامل کنید.

 

Rank (رَنک) ۱۲ تا Rank 15 شامل :

 

۱- Walking in the Darkness: پیدا کردن The Final Truthو تحویل آن به Wrathion، که با کامل کردن Tier 3 آن را پیدا خواهید کرد.

۲- Reconstructing The Final Truth: باید “Torn Page of “The Final Truthگم شده را پیدا کنید.

 

Rank (رَنک) ۱۵:

 

بلیزارد (Blizzard) بعد از حذف infinite progression از Heart of Azeroth چیزی شبیه به Legendary cloak معرفی کرد؛ که عملکردی مشابه با عملکرد Archimonde و Argus در بسته الحاقی قبلی دارد.

هنگامی که یک بازیکن با Legendary cloak رَنک ۱۵ ، N’Zoth را از بین ببرد ، یا با حداقل ۱ ماسک فعال ، یک Horrific Vision را تکمیل کند ، آیتمی را دریافت می کند که می تواند Level (سطح) Corruption Resistance را بالا ببرد.

 

در رابطه با تغییرات ظاهری legendary cloak خوب است بدانید که، این تغییرات ظاهری بر اساس Rank فعلی شما تغییر می کند. که در تصویر زیر می توانید این تغییرات ظاهری را ببینید.

 

تغییرات ظاهری legendary cloak 1 - Legendary cloak در پچ 8.3 بسته الحاقی Battle For Azeroth

 

خب طرفداران بازی ورلد اف وارکرفت، این هم از “Legendary cloak در پچ ۸٫۳ بسته الحاقی Battle For Azeroth” شما همچنین می توانید “۱۲ کاری که قبل از پچ ۸٫۳ باید انجام دهید” را نیز در سایت ایران وارکرفت بخوانید.

تست میکنیم